Pomiń i przejdź do głównej zawartości

FOLDZILLA FAQ


Montaż i demontaż

Czy do złożenia przedmiotu potrzebne są jakieś narzędzia, jak nożyczki czy klej?

Wszystkie produkty FOLDZILLA oparte są na przemyślanym i prostym systemie składania i łączenia. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi, aby je złożyć.

Czy montaż mojego przedmiotu jest skomplikowany?

Bardzo ważne jest dla nas, aby nasze produkty były przyjazne dla użytkownika. Dlatego wszystkie są łatwe do złożenia i rozebrania dzięki instrukcji montażu - bez użycia narzędzi. Po prostu składasz i łączysz poszczególne części.

Zgubiłem instrukcję montażu. Co mam teraz zrobić?

Jeśli nie możesz znaleźć instrukcji montażu dla swojego przedmiotu, możesz pobrać nową na stronie produktu i wydrukować ją.

Co mogę zrobić z produktami FOLDZILLA?

Z produktami FOLDZILLA kreatywność nie ma granic. Możesz użyć farb do malowania palcami, kolorowych kredek lub flamastrów, albo ozdobić swój produkt naklejkami i lampkami. Możliwości jest znacznie więcej!

Co mogę zrobić, jeśli na razie nie używam produktu?

Większość naszych produktów FOLDZILLA jest zaprojektowana tak, aby można je było złożyć lub łatwo rozebrać, dzięki czemu można je po prostu schować.


Materiał i konserwacja

Czy tektura jest naprawdę wytrzymała?

Tektura jest bardzo wytrzymałym materiałem. Obecnie wykorzystuje się go nie tylko do produkcji pudełek. Dobrym przykładem jest jej wykorzystanie w konstrukcjach stoisk wystawowych.

Jak długo mogę używać waszych produktów?

Nasze produkty wytwarzamy z myślą o trwałości i jakości, dlatego możesz z nich korzystać przez lata.

Jak wytrzymałe są konstrukcje z tektury?

Możesz się zdziwić, jak wytrzymałe są nasze produkty. Włożyliśmy wiele wysiłku w ich zaprojektowanie, a także z powodzeniem przetestowaliśmy je szeroko pod kątem ich przeznaczenia i przy różnych obciążeniach. Ponadto, nasze zabawki są testowane i certyfikowane przez DEKRA.

Co się stanie, gdy mój produkt ulegnie zamoczeniu?

Rozlana woda lub inne płyny nie stanowią problemu. O ile produkt nie stoi w kałuży przez dłuższy czas, można łatwo poradzić sobie z uszkodzeniami. Wystarczy szybko wytrzeć mokrą powierzchnię, pozwolić jej dokładnie wyschnąć i sprawdzić stabilność przed ponownym użyciem.

Jak mogę wyczyścić mój produkt?

Brud i plamy można łatwo usunąć suchą lub lekko wilgotną miękką szmatką. Aby zapobiec uszkodzeniu materiału, nie należy używać żrących lub ściernych środków czyszczących.

Czy produkt nadaje się do użytku na zewnątrz?

Jeśli są przechowywane w zabezpieczonym miejscu z dala od ciągłej wilgoci, zwłaszcza od stojącej wody lub deszczu, mogą być używane również na zewnątrz.


Zabawki

Jaki jest zalecany wiek do korzystania z zabawek?

Małe części mogą zostać oderwane i mogą stanowić zagrożenie zadławienia w przypadku połknięcia. Dlatego nasze produkty nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Czy Wasze zabawki są bezpieczne?

Zawsze stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Nasze zabawki są bezpieczne w użyciu, posiadają certyfikat DEKRA i są zgodne z normą DIN EN 71.


Zrównoważony rozwój

Jak mogę pozbyć się produktu FOLDZILLA?

Wszystkie produkty FOLDZILLA można poddać recyklingowi. Można je po prostu wrzucić do pojemnika na papier.

Jakie materiały stosujecie w swoich produktach?

Cały nasz asortyment jest wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stosujemy trwałą dwuścienną tekturę falistą z surowców posiadających oraz farby z certyfikatem GREENGUARD GOLD. Nie stosujemy tworzyw sztucznych ani plastyfikatorów i wytwarzamy nasze produkty zgodnie z rozporządzeniem REACH.

Gdzie FOLDZILLA produkuje swoje produkty?

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Berlinie, w Niemczech.

Czy wasze produkty są zrównoważone?

Zrównoważony rozwój jest podstawą projektowania naszych produktów. Stawiamy na procesy przyjazne dla środowiska i neutralne dla klimatu (poprzez kompensację emisji), materiały nadające się do recyklingu z oraz lekkie, kompaktowe opakowania. Korzystamy również wyłącznie z 100% energii odnawialnej.